TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Option
ar: خيار

en: Euro
ar: اليورو

en: Account
ar: الحساب
