TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: n/a
ca: n/d

en: Option
ca: Opció

en: Account
ca: Compte

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal
