TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: n/a
cs: není

en: Option
cs: Možnost

en: Account
cs: Účet

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu
