TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: n/a
et: puudub

en: Option
et: Valik

en: Account
et: Konto

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
