TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: n/a
lt: n/d

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Account
lt: Paskyra

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas
