TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: n/a
oc: n/d

en: Accounts
oc: Comptes

en: Account
oc: Compte

en: Add more
oc: Rapondre
