TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: n/a
pt: n/d

en: Option
pt: Opção

en: Accounts
pt: Contas

en: Account
pt: Conta

en: Swiss Franc
pt: Franco Suíço

en: Add more
pt: Adicionar mais

en: Drupal user
pt: Usuário do Drupal

en: New user
pt: Novo usuário
