TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Description
ru: Описание

en: n/a
ru: н/д

en: Option
ru: Опция

en: Euro
ru: Евро

en: Account
ru: Учётная запись

en: Swiss Franc
ru: Швейцарский Франк

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Drupal user
ru: Пользователь Drupal

en: New user
ru: Новый пользователь

en: No options found.
ru: Не найдено ни одной опции.

en: Estimate
ru: Оценить
