TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Option
sv: Val

en: Accounts
sv: Konton

en: Account
sv: Konto

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: Drupal user
sv: Användare i Drupal

en: New user
sv: Ny användare
