TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Euro
th: ยูโร

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้
