TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: n/a
sk: nie je

en: Accounts
sk: Účty

en: Account
sk: Účet

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
