TMGMT Translator Supertext (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: n/a
de: nicht vorhanden

en: Accounts
de: Konten

en: Account
de: Benutzerkonto

en: Swiss Franc
de: Schweizer Franken

en: Add more
de: Weitere hinzufügen

en: Drupal user
de: Drupal-Benutzer

en: New user
de: Neuer Benutzer

en: Account Status
de: Kontostatus

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: @translator is not available. Make sure it is properly <a href=:configured>configured</a>.
de: @translator ist nicht verfügbar. Bitte sicherstellen, dass die <a href=":configured">Konfiguration</a> korrekt ist.
