TMGMT Translator Supertext (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: n/a
fa: هیچ

en: Euro
fa: یورو

en: Account
fa: حساب

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Add more
fa: افزودن تعداد بیشتر

en: Drupal user
fa: کاربر دروپال
