TMGMT Translator Supertext (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: n/a
pl: n.d.

en: Account
pl: Konto

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: New user
pl: Nowy użytkownik

en: Drupal user id
pl: Identyfikator użytkownika Drupal
