TMGMT Translator Supertext (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Option
hi: विकल्प

en: Euro
hi: यूरो

en: Account
hi: खाता
