TMGMT Translator Supertext (8.2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: n/a
fi: ei mitään

en: Accounts
fi: Tilit

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Swiss Franc
fi: Sveitsin frangi

en: Add more
fi: Lisää lisää
