TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Order
ps: اوډون

en: Protocol
ps: پروتوکول

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: About
ps: په اړه

en: FTP
ps: ایف ټي پي (FTP)
