TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Label
cs: Popisek

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Send
cs: Poslat

en: Protocol
cs: Protokol

en: No limit
cs: Žádný limit

en: About
cs: Popis

en: Port number
cs: Číslo portu
