TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Send
fi: Lähetä

en: Order
fi: Järjestys

en: Cron limit
fi: Cron-raja

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Port
fi: Portti

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Reference
fi: Viittaus

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Debug
fi: Debuggaa

en: About
fi: Tietoja

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Port number
fi: Portin numero
