TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Send
hu: Küldés

en: Order
hu: Rendelés

en: Cron limit
hu: Időzített feladatok korlátja

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Limit
hu: Korlát

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Reference
hu: Referencia

en: No limit
hu: Nincs korlát

en: Cron
hu: Időzítő

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: About
hu: Leírás

en: Scan
hu: Átvizsgál

en: Receive
hu: Fogadás

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Port number
hu: Port szám
