TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Send
uk: Надіслати

en: Order
uk: Послідовність

en: Enable debug mode.
uk: Застосувати режим відновлення.

en: Cron limit
uk: Ліміт cron

en: Protocol
uk: Протокол

en: Port
uk: Порт

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Reference
uk: Посилання

en: No limit
uk: Необмежено

en: Cron
uk: Крон

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Debug
uk: Зневадження

en: About
uk: Про модуль

en: Scan
uk: Сканувати

en: Receive
uk: Отримати

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Connection
uk: З'єднання

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Port number
uk: Номер порта

en: Sending @current out of @total.
uk: Вдправка @current з @total.
