TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Send
nl: Versturen

en: Order
nl: Volgorde

en: Cron limit
nl: Cron limiet

en: Port
nl: Poort

en: Limit
nl: Limiet

en: Instructions
nl: Instructies

en: Reference
nl: Referentie

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Timeout
nl: Time-out

en: Scan
nl: Scannen

en: Receive
nl: Ontvangen

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Connection
nl: Verbinding

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Port number
nl: Poortnummer
