TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Label
it: Etichetta

en: Hostname
it: Nome host

en: Send
it: Invia

en: Order
it: Ordina

en: Protocol
it: Protocollo

en: Port
it: Porta

en: Limit
it: Limite

en: Reference
it: Riferimento

en: No limit
it: Nessun limite

en: About
it: Informazioni

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Port number
it: Numero di porta
