TMGMT Translator X-Connect (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Send
ru: Отправить

en: Order
ru: Порядок

en: Protocol
ru: Протокол

en: Port
ru: Порт

en: Limit
ru: Предел

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Reference
ru: Связь

en: No limit
ru: Без ограничения

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: About
ru: Информация

en: Scan
ru: Сканировать

en: Receive
ru: Получить

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Connection
ru: Соединение

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Translation Management
ru: Управление переводами

en: Port number
ru: Номер порта
