TMGMT XTM (8.x-5.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: error
fi: virhe

en: none
fi: ei yhtään

en: active
fi: aktiivinen

en: Never run
fi: Ei suoritettu koskaan

en: - Please choose -
fi: - Valitse -
