TMGMT XTM (8.x-5.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: error
pt: erro

en: none
pt: nenhum

en: active
pt: ativo

en: API key
pt: Chave da API

en: Never run
pt: Nunca foi executado

en: - Please choose -
pt: - Escolha -
