TMGMT XTM (8.x-5.4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: error
ar: خطأ

en: none
ar: لا شيء

en: active
ar: نشط

en: Never run
ar: لم تشتغل أبدا

en: - Please choose -
ar: - اختر رجاء -
