TMGMT XTM (8.x-6.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: none
ku: هیچ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: active
ku: چالاکە

en: - Please choose -
ku: - تکایە دیاری بکە -
