TMGMT XTM (8.x-6.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: none
ca: cap

en: Never
ca: Mai

en: active
ca: actiu

en: Never run
ca: No s'ha executat mai

en: - Please choose -
ca: - Trieu -
