TMGMT XTM (8.x-6.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: error
tr: hata

en: none
tr: hiçbiri

en: Never
tr: Asla

en: active
tr: etkin

en: Never run
tr: Daha önce çalıştırılmadı

en: - Please choose -
tr: - Lütfen seçiniz -
