TMGMT XTM (8.x-6.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: none
es: ninguno

en: Never
es: Nunca

en: active
es: activo

en: API key
es: Clave del API

en: Never run
es: No se ha ejecutado nunca

en: - Please choose -
es: - Por favor, elija -

en: Translation Management
es: Gestión de las traducciones
