TMGMT XTM (8.x-6.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: error
km: កំហុស

en: none
km: គ្មាន

en: Never
km: កុំ

en: active
km: សកម្ម

en: Never run
km: មិន​ដែល​រត់

en: - Please choose -
km: - សូម​ជ្រើស -
