TMGMT XTM (8.x-6.5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: error
ru: ошибка

en: none
ru: нет

en: Never
ru: Никогда

en: active
ru: активно

en: API key
ru: API-ключ

en: Never run
ru: Не запускался

en: - Please choose -
ru: - Пожалуйста, выберите -
