TMGMT XTM (8.x-6.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: error
da: fejl

en: none
da: ingen

en: Never
da: Aldrig

en: active
da: aktiv

en: API key
da: API-nøgle

en: Never run
da: Aldrig kørt

en: - Please choose -
da: - Vælg venligst -
