TMGMT XTM (8.x-6.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: error
pl: błąd

en: none
pl: brak

en: Never
pl: Nigdy

en: active
pl: aktywny

en: API key
pl: Klucz API

en: Never run
pl: Nigdy nie zostały uruchomione

en: - Please choose -
pl: - Wybierz -
