TMGMT XTM (8.x-6.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: none
th: ไม่มี

en: Never
th: ไม่เคย

en: active
th: ใช้งาน

en: Never run
th: ไม่เคยทำงาน

en: - Please choose -
th: - กรุณาเลือก -
