TMGMT XTM (8.x-7.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: error
hr: greška

en: none
hr: ništa

en: Never
hr: Nikada

en: active
hr: aktivan

en: Never run
hr: Nikada pokrenut

en: - Please choose -
hr: - Molim odaberite -
