TMGMT XTM (8.x-7.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: error
sk: chyba

en: none
sk: žiadne

en: Never
sk: Nikdy

en: active
sk: aktívny

en: API key
sk: API kľúč

en: Never run
sk: Zatiaľ nebol spustený.

en: - Please choose -
sk: - Prosím vyberte si -

en: Translation Management
sk: Správa prekladov
