TMGMT XTM (8.x-7.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: error
vi: lỗi

en: none
vi: không có

en: Never
vi: Không bao giờ

en: active
vi: hoạt động

en: API key
vi: khóa API

en: Never run
vi: Chưa bao giờ chạy

en: - Please choose -
vi: - Vui lòng chọn -
