TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: none
bo: མེད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: - Please choose -
bo: - འདེམས་རོགས -
