TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: error
eo: eraro

en: none
eo: neniu

en: Never
eo: Neniam

en: active
eo: aktiva

en: Never run
eo: Neniam funkciita

en: - Please choose -
eo: - Bonvolu elekti -
