TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: error
et: veateade

en: none
et: puudub

en: Never
et: Mitte kunagi

en: active
et: aktiivne

en: Never run
et: Pole kunagi käivitatud

en: - Please choose -
et: - Palun vali -

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
