TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: error
is: villa

en: none
is: engin

en: Never
is: Aldrei

en: active
is: virkur

en: - Please choose -
is: - Vinsamlegast veljið -
