TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: error
ka: შეცდომა

en: none
ka: არცერთი

en: Never
ka: არასდროს

en: active
ka: აქტიური

en: - Please choose -
ka: - გთხოვთ, აირჩიოთ -
