TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: error
kk: Қате

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Never
kk: Ешқашан

en: active
kk: белсенді

en: Never run
kk: Жөнелтілген жоқ

en: - Please choose -
kk: - Таңдаңыз -
