TMGMT XTM (8.x-7.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: error
ta: பிழை

en: none
ta: இல்லை

en: Never
ta: இல்லை

en: active
ta: செயலில்

en: - Please choose -
ta: -தயவு செய்து தெரிவு செய்க-
