TNS Gallup (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Add to every page except the listed pages.
fi: Lisää kaikille paitsi listassa oleville sivuille.

en: Add to the listed pages only.
fi: Lisää vain listassa oleville sivuille.

en: Add script to specific pages
fi: Lisää skripti tietyille sivuille
