TNS Gallup (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Add to every page except the listed pages.
pt: Adicionar à todas as páginas exceto nas páginas listadas.

en: Add to the listed pages only.
pt: Adicionar somente às páginas listadas.

en: Add script to specific pages
pt: Adicionar script para certas páginas
