Toast Messages (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: General
bg: Общи

en: Duration
bg: Период

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий
