Toast Messages (1.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Position
fi: Sijoitus

en: Close
fi: Sulje

en: Duration
fi: Kesto

en: Show
fi: Näytä

en: Hide
fi: Piilossa

en: Library
fi: Kirjasto

en: Swing
fi: Keinu
